ERJ-U08F4R87V
MFR.Part #
ERJ-U08F4R87V
JLCPCB Part #
C1013602
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 4.87Ω Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS