RSF2JB560R
MFR.Part #
RSF2JB560R
JLCPCB Part #
C3418873
Description
-55℃~+235℃ 2W 560Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS