ERG-3FJS243E
MFR.Part #
ERG-3FJS243E
JLCPCB Part #
C6844886
Description
-55℃~+200℃ 24kΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% Plugin,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS