ERJ-UP8D7871V
MFR.Part #
ERJ-UP8D7871V
JLCPCB Part #
C4321727
Description
-55℃~+155℃ 660mW 7.87kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS