ECW-FD2W275KC
MFR.Part #
ECW-FD2W275KC
JLCPCB Part #
C3798146
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 2.7uF 450V ±10% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS