ERG-3FJS201E
MFR.Part #
ERG-3FJS201E
JLCPCB Part #
C6191772
Description
-55℃~+200℃ 200Ω 3W Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% Plugin,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS