EXB-V4V391JV
MFR.Part #
EXB-V4V391JV
JLCPCB Part #
C5737588
Package
0606
Description
2 390Ω 4 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0606 Resistor Networks, Arrays ROHS