ERJ-S1DJ184U
MFR.Part #
ERJ-S1DJ184U
JLCPCB Part #
C2140837
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS