RSF2JT560R
MFR.Part #
RSF2JT560R
JLCPCB Part #
C2590326
Description
-55℃~+235℃ 2W 560Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS