ECW-H16103RJV
MFR.Part #
ECW-H16103RJV
JLCPCB Part #
C3804204
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6kV 10nF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS