ERA-V33J330V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-V33J330V
Description
-40℃~+125℃ 33Ω 63mW Metal Film Resistor ±3300ppm/℃ ±5% - Chip Resistor - Surface Mount ROHS