ERA-3AHD120V
MFR.Part #
ERA-3AHD120V
JLCPCB Part #
C2077603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS