ERJ6GEYJ1R1V
MFR.Part #
ERJ6GEYJ1R1V
JLCPCB Part #
C413128
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.1Ω 125mW Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS