ERA-3AHD20R5V
MFR.Part #
ERA-3AHD20R5V
JLCPCB Part #
C20015137
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20.5Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS