ECW-F4684RHL
MFR.Part #
ECW-F4684RHL
JLCPCB Part #
C5727560
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 400V 680nF ±3% Plugin,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS