ERA-8AHD120V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-8AHD120V
JLCPCB Part #
C2143262
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 150V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS