ERA-3AHD180V
MFR.Part #
ERA-3AHD180V
JLCPCB Part #
C2099638
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS