ERA-2VEB52R3X
MFR.Part #
ERA-2VEB52R3X
JLCPCB Part #
C4333663
Description
-55℃~+155℃ 100mW 52.3Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS