ERA-8ARB363V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-8ARB363V
JLCPCB Part #
C4090526
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 36kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS