ERJ-U08F27R4V
MFR.Part #
ERJ-U08F27R4V
JLCPCB Part #
C1859934
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS