ERA-2AEB52R3X
MFR.Part #
ERA-2AEB52R3X
JLCPCB Part #
C2088289
Description
-55℃~+155℃ 50V 52.3Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS