ERA-2AEC1430X
MFR.Part #
ERA-2AEC1430X
JLCPCB Part #
C4184212
Description
-55℃~+155℃ 143Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS