ERJP03F5101V
MFR.Part #
ERJP03F5101V
JLCPCB Part #
C543253
Description
-55℃~+155℃ 200V 200mW 5.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS