ERA-2AEC1400X
MFR.Part #
ERA-2AEC1400X
JLCPCB Part #
C2139255
Description
-55℃~+155℃ 140Ω 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS