ERJ-U06D5103V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U06D5103V
JLCPCB Part #
C4211112
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 510kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS