ECA-1AHG103B
MFR.Part #
ECA-1AHG103B
JLCPCB Part #
C1599666
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10000uF 10V 16mm 2.174A@100kHz 2000hrs@105℃ 31.5mm 7.5mm ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS