ERA-6VRB4642V
MFR.Part #
ERA-6VRB4642V
JLCPCB Part #
C1862937
Description
-55℃~+155℃ 250mW 46.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS