EEUFS1J821L
MFR.Part #
EEUFS1J821L
JLCPCB Part #
C542115
Package
Plugin,D12.5xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 2.78A@100kHz 35mm 5mm 63V 820uF ±20% 插件,D12.5xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS