ERJ-U1DF4322U
MFR.Part #
ERJ-U1DF4322U
JLCPCB Part #
C4221237
Description
-55℃~+155℃ 43.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS