ERJ-H3QD9R31V
MFR.Part #
ERJ-H3QD9R31V
JLCPCB Part #
C6845139
Description
-55℃~+175℃ 250mW 9.31Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS