ERJ-U06D16R5V
MFR.Part #
ERJ-U06D16R5V
JLCPCB Part #
C2118351
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16.5Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS