ECE-T1EA563FA
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECE-T1EA563FA
Description
-40℃~+105℃ 14mΩ 22.5mm 25V 3000hrs@105℃ 40mm 56000uF 63mm 8.246A@10kHz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors