ERA-8KPB3243V
MFR.Part #
ERA-8KPB3243V
JLCPCB Part #
C6944568
Description
-55℃~+155℃ 250mW 324kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS