EET-UQ2S331LA
MFR.Part #
EET-UQ2S331LA
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 25mm 3.038A@10kHz 330uF 35mm 420V 603mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS