ERJ-U1TF3162U
MFR.Part #
ERJ-U1TF3162U
JLCPCB Part #
C1015059
Description
-55℃~+155℃ 1W 31.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS