ERJ-U0XF5230Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF5230Y
JLCPCB Part #
C4278457
Description
-55℃~+125℃ 31mW 523Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS