EET-HC2W221DA
MFR.Part #
EET-HC2W221DA
Description
-25℃~+105℃ 1.4A@10kHz 10mm 2000hrs@105℃ 220uF 30mm 32mm 450V 829mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS