EET-UQ2W331LA
MFR.Part #
EET-UQ2W331LA
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.814A@10kHz 2000hrs@85℃ 30mm 330uF 35mm 450V 603mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS