EET-UQ2S331CA
MFR.Part #
EET-UQ2S331CA
JLCPCB Part #
C3721807
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-25℃~+85℃ 1.95A@120Hz 2000hrs@85℃ 25mm 330uF 420V 45mm 603mΩ@120Hz ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS