EET-HC2E561BF
MFR.Part #
EET-HC2E561BF
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 22mm 250V 296mΩ@120Hz 42mm 560uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS