ECE-A1HKS4R7I
MFR.Part #
ECE-A1HKS4R7I
JLCPCB Part #
C4155541
Package
Plugin,D5xL6mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 2.5mm 23mA@120Hz 4.7uF 50V 5mm 6mm ±20% 插件,D5xL6mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS