ECE-P2HP102HA
MFR.Part #
ECE-P2HP102HA
Description
-25℃~+85℃ 1000uF 199mΩ@120Hz 25mm 3000hrs@85℃ 500V 50mm 7.07A@10kHz 80mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS