ECW-FE2W225Q8
MFR.Part #
ECW-FE2W225Q8
JLCPCB Part #
C3786321
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 2.2uF 450V ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS