ERA-6AEB1052V
MFR.Part #
ERA-6AEB1052V
JLCPCB Part #
C2075055
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 100V 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS