EXB-34V162JV
MFR.Part #
EXB-34V162JV
JLCPCB Part #
C1732393
Package
0603x2
Description
1.6kΩ 2 4 63mW ±200ppm/℃ ±5% 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS