ECW-FE2W225P8
MFR.Part #
ECW-FE2W225P8
JLCPCB Part #
C3785444
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 2.2uF 450V ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS