ECW-FE2W225KA
MFR.Part #
ECW-FE2W225KA
JLCPCB Part #
C3793011
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 2.2uF 450V ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS