ERJ-S08F9103V
MFR.Part #
ERJ-S08F9103V
JLCPCB Part #
C2121153
Description
-55℃~+155℃ 250mW 910kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS