ECW-F4333RJL
MFR.Part #
ECW-F4333RJL
JLCPCB Part #
C3790851
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 33nF 400V ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS