BFC238583471
MFR.Part #
BFC238583471
JLCPCB Part #
C3791189
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 470pF 700V、2kV ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS